Doğalgaz Tesisatı

doğalgaz kalorifer tesisatı

Doğalgaz Kalorifer Tesisatı

Bireysel ısıtma sistemleri içerisinde değerlendirilen doğalgaz günümüzde en fazla tercih edilen enerji sistemlerinden biridir. Bina içerisinde doğalgaz kullanımının sağlanması adına bina ve daire içine doğalgaz tesisatının bağlanması öncesinde ise daire iç tesisatının ve kolon tesisatının tamamlanması gerekmektedir.

Doğalgaz bölgede bulunan yetkili gaz dağıtım firmaları tarafından gaz kullanacak birimlere kadar taşınır. Bu birimler binalar, müstakil evler, toplu konutlar ve fabrikalar gibi çok geniş skalaya sahip yerler olabilir. Talep edilen kullanım miktarına göre (m3/h) servis kutusu veya gaz istasyonu gaz dağıtım firmalarınca bırakılmaktadır.

Servis kutusundan yakıcı cihazlara kadar doğalgazın taşınması için gerekli tesisat gaz dağıtım firmalarınca yetkilendirilmiş firmalar tarafından yapılmaktadır ve yaptırılmalıdır.

Fenısı Mühendislik İzmirgaz yetkili firmasıdır. (Yetki Belge No: ITS/ZMR/040)

Sektöründe uzun yıllardır müşterilerine doğalgaz tesisatı, iç tesisat ve kolon tesisatı hizmetleri sunan Fenısı Mühendislik, işinde uzman personel kadrosu ile çalışmalarını İzmir’de sürdürmektedir. Fenısı Mühendislik uygulamalarını detaylı incelemek ve kombi tesisatı, doğalgaz tesisatı, kolon tesisatı, güneş enerji, kalorifer tesisatı fiyatları hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolon Tesisatı

Bireysel ısıtma sistemlerinin günümüzde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesi ile doğalgaz tesisatı işlemleri yoğunluk kazanmıştır. Doğalgaz tesisat uygulamaları içerisinde yer alan kolon tesisatı işlemi, İzmirgaz tarafından bina önüne bırakılan servis kutusundan daire kapılarına kadar çekilen kaynaklı tesisattır. Uygulayan firmanın kaynak alanında yetkin ve ilgili sertifikalara sahip olması önemlidir. Kolon tesisatı işlemleri için öncelikle bina içerisindeki kullanıcıların sayıca(%51) doğalgaz kullanımını kabul etmesi gerekmektedir. Kolon tesisatına ana kesme vanası ve vana dolabı eklenmesi de gerekmektedir.

Fenısı Mühendislik; kolon tesisatı, iç tesisat ve daire içi doğalgaz tesisatı uygulamalarında birçok hizmet gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibinde kombi montajı, radyatör montajı, kombi tesisatı gibi çeşitli alanlarda da müşterilerine hizmet veren Fenısı Mühendislik İzmir’de faaliyet göstermektedir.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir