Soğutma Sistemleri

Bireysel Soğutma Sistemleri

Soğutma sistemleri belirli bir basınç ile buharlaşan akışkanların tekrar sıvı forma dönüşmesi paralelinde çalışma göstermektedir. Temelinde sıcak ısı dengesini kullanıcılar için daha konforlu bir ısıya ulaştırmayı hedefleyen soğutma sistemleri çeşitli mekanizmalar ile kullanılmaktadır. Teknolojik alt yapının hızlı gelişmesi ile her kullanım alanına uygun çeşitlendirilen soğutma sistemleri, ticari olarak da kullanılmaktadır.

İklimlendirme olarak da adlandırılan soğutma sistemleri, bulunduğu konumun ısısını kullanıcıların konforunu yükseltmeye yönelik çalışmaktadır.

soğutma sistemleri izmir

Klima Sistemleri

Soğutma sistemleri kullanım alanlarına göre çalışma prensiplerinde değişiklikler göstermektedir. Soğutma sistemleri içerisinde en sık kullanılan mekanizmalardan biri olan klima sistemleri, günlük ve ticari alanlarda tercih edilmektedir.

Bireysel ısıtma sistemlerinden biri olan klima sistemleri, soğutma sistemlerinde de kullanıma uygundur. Hem ısıtma hem soğutma görevi taşımakta olan klima sistemleri birçok farklı alternatife ayrılmaktadır

Konforunuzu Düzeyinizi Arttırmak Sizin Elinizde

Portatif, vrf, inverter, mobil, salon tipi ve split gibi klima çeşitleri bulunan klima sistemleri, kullanıcının istek ve ihtiyacına yönelik tercih edilmektedir. En sık tercih edilen vrf ve multi split klima çeşitleri temelinde tüm diğer klimalarda da olduğu gibi bir dış üniteden iç ünitelere hava aktarımı yapılması ile çalışmaktadır. Vrf klima sistemleri, gelişmiş düzeneği ile birçok dış ünite ve iç üniteden oluşmaktadır.

Genellikle avm, havaalanı gibi büyük kurum ve kuruluşların tercih ettiği vrf klima sistemleri, her ortamın konforunu ayrı bir düzenekte belirleme imkanı yaratmaktadır. Multi, split klima sistemleri ise ev, ofis gibi mekanlarda sessiz ve rahat çalışma prensibi ile kullanıcıları ile buluşmaktadır.

Fenısı Mühendislik, İzmir’de soğutma sistemleri, bireysel ısıtma sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, solar güneş enerji sistemleri, klima sistemleri, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, kombi montajı, radyatör montajı, kombi tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri gibi çeşitli ürün ve hizmet yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir