Radyatör Montajı

radyatör montajı izmir

Petek Radyatör Montajı

Bireysel ve merkezi ısıtma sisteminde ısının ortam içerisine dağılması adına gerekli olan radyatör cihazları üretimlerinde çeşitli ana madde kullanımı ve modelleri ile değişiklik göstermektedir. Bireysel ısıtma sistemlerinde kombi ile arasında boru hatları oluşturularak ısıyı yayan radyatör; merkezi ısıtma sistemlerinde ise konut içerisinde yer alan kazan dairesi ile ilişkili çalışmaktadır.

Kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, kolon tesisatı ve iç tesisatların tamamlanması ile daire içerisine kurulumu yapılmakta olan radyatör, ısıtma sistemlerinde olmazsa olmaz parçalardan biridir.

Doğru Radyatör Seçimi ve Montajı

Isıtma sisteminin parçalarının tesisatının tamamlanmasının ardından kullanıcının tercihine göre yapılmakta olan radyatör montajı oldukça titiz ve detaylı bir çalışma gerektirmektedir. Özellikle ileri dönemlerde ortaya çıkabilecek ısıtma problemlerinin yaşanmaması adına radyatör montajı uygulamalarında dikkatli olunması önemlidir. Radyatörler, üretiminde kullanılan ham maddesi ve görsel olarak dizaynları ile birçok farklı alternatifte müşterilere sunulmaktadır.

Daire içerisinde radyatör seçimi yapmadan önce mutlaka mekanın değerlendirilmesi yapılmalıdır. Bu değerlendirme içerisinde odanın büyüklüğü, kombi ile mesafesi, iç ve doğalgaz tesisatının hattı gibi detaylar önemlidir. Kullanıcılar, kullanım alanlarına en uygun radyatör seçimi ve doğru değerlendirme sonucu kurulan radyatör montajı ile iyi bir ısınma sağlamakta bu sayede ekonomik olarak da bütçe kontrolü sağlamaktadır.

Fenısı Mühendislik, ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe uzun yıllardır işinde uzman çalışma kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Radyatör montajı, kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç tesisat, kolon tesisatı, kombi montajı, yerden ısıtma sistemleri, güneş ve solar enerji sistemi ve fotovoltaik sistemleri gibi çeşitli konularda İzmir’de çalışmalarını sürdürmektedir. Kombi montajı, kalorifer tesisatı, radyatör montajı, kombi tesisatı, güneş enerjisi fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir