Radyant Isıtma

radyant ısıtma sistemleri izmir

Radyant Isıtma Nedir

Radyant ısıtma sistemleri temelinde doğada güneşten taklit edilerek oluşturulmuş bir çalışma prensibini içermektedir. Isıtma sistemleri içerisinde sıklıkla yarı açık ya da yüksek tavanlı kısaca bireysel ve merkezi ısıtma sistemlerinin kullanılamayacağı mekanlarda tercih edilmektedir. Özellikle cafe, restoran, cami, spor salonu gibi mekanlarda tercih edilmekte olan radyant ısıtma sistemi, kullanım açısından oldukça basit bir mekanizmayı oluşturmaktadır.

Radyant ısıtma sistemi, bireysel ve merkezi ısıtma sistemlerinin haricinde yalnızca belli bir bölgenin ısıtılmasını sağlamaktadır. Radyantın yönüne bağlı ısı yayılımı sağlamakta olan bu ısıtma sistemi basit ve pratik bir kullanım mekanizmasına bağlıdır.

Radyant Isıtıcı Montajı

Enerjiyi gerektiği kadar kullanan radyant ısıtıcı bu sayede enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yalnızca ısıya ihtiyaç duyulan alanların ısıtılması mantığına göre oluşturulmuş çalışma prensibi sayesinde kullanıcılarına konforlu bir yaşam ya da çalışma ortamı sunmaktadır.

Yerinde radyant ısıtıcı montajı hizmeti, Fenısı Mühendislik tarafından İzmir’de kullanıcılarına sunulmaktadır.

Radyatör montajı, kalorifer tesisatı, kombi montajı, güneş ve solar enerji sistemleri, daire içi doğalgaz tesisatı, panel radyatör, kolon tesisatı ve yerden ısıtma sistemi gibi çeşitli uygulama alanlarında çalışmalarını sürdüren Fenısı Mühendislik ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir