Kombi Montajı

Doğalgaz Kombi Montajı

Bireysel ısıtma sistemleri içerisinde yer alan kombi, daire içerisindeki sıcak su ve ısı kaynağını sağlamaktadır. Doğalgaz enerjisi ile çalışmakta olan kombi cihazları daire içerisine doğalgaz, kolon ve iç tesisatın tamamlanması ile yerleştirilmektedir.

Doğalgaz tesisatı işleminin bitirilmesi ile uygun koşulları sağlanan kombi montajı oldukça hızlı ve pratik bir uygulamadır.

kombi montajı izmir doğalgaz kombi tesisatı

Kombi Nasıl Seçilmeli?

Kombi montajı öncesinde ev için en uygun kombi ve kombi için en doğru mekan seçimi gibi unsurlar değerlendirilmelidir. Daire içerisinde kalorifer tesisatına uygun bir şekilde oluşturulması gereken kombi montajı uygulaması seçilen kalorifer modeline göre değişiklik göstermektedir. Enerjinin en az kullanımı adına kombinin mutfak ya da banyo gibi mekanlara en yakın alana montajlanması önerilmekte bu sayede ekonomik anlamda büyük bir avantaj sağlanmaktadır.

Fenısı Mühendislik, daire için doğru kombi ve doğru alanın seçilmesi sonrasında kullanıcılarına kombi montajı hizmeti vermektedir. İşinde uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibi ile İzmir’de kombi montajı, kalorifer tesisatı, radyatör montajı, bireysel ve merkezi ısıtma sistemi, fotovoltaik ve solar enerji sistemi, daire içi doğalgaz tesisatı, radyatör montajı, kolon tesisatı ve yerden ısıtma sistemi gibi uygulamalar ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kombi montajı hakkında detaylı fiyat ve hizmet bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir