Isı Pompası

ısı pompası izmir

Isı Pompası ile Tasarruf Edin

Bireysel ısıtma sistemine benzemekte olan ısı pompası sistemi geçmişte birçok bilim insanının soğutma sisteminden ısıtma sağlamak adına yaptıkları çalışmalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Isı pompası temelinde hava, su ya da toprak yardımı ile enerji üreterek iç mekanın ısıtılması ya da soğutulması prensibine dayanmaktadır.

Isı pompasının çalışma prensibinde sıcak ve soğuk dengesinin bulunması gerekmektedir. Doğadan aldığı toprak, hava ve su gibi yenilenebilir kaynaklardan elde ettiği enerji ile çalışmakta olan ısı pompası günümüzde sık kullanılmamaktadır. Fakat gelecekte tüketiminin artacağı ön görülmekte olan ısı pompası, tamamen doğadan aldığı doğal kaynaklardan ötürü çevreye zarar vermemektedir. Aynı zamanda en az enerji tüketimi ile yüksek bir konfor düzeni sağlamaktadır.

Güvenli ve Ekonmik

Isı pompası, doğadan aldığı enerji ile daire içerisinde hem ısıtma hem soğutma sağlama özelliği ile oldukça avantajlı bir sistemi oluşturmaktadır. Bireysel ve merkezi ısıtma sistemlerinde yer alan patlama, kaçak gibi risk unsurlarını taşımayan ısı pompası sistemi, oldukça zararsız yapıdadır.

Uzun vade de kullanıma uygun olan ısı pompası aynı zamanda her kullanıcının bütçesine uygun bir fiyat aralığındadır. Enerji kaynağını doğadan alan ısı pompaları bu bakımdan diğer ısıtma ve soğutma sistemleri gibi dış kaynaklara bağımlı değildir. Kullanıcı açısından sayısız avantaj barındıran ısı pompası uygulamaları, Fenısı Mühendislik tarafından verilmektedir. Fenısı Mühendislik; doğalgaz tesisatı, kombi montajı, kalorifer tesisatı, solar güneş enerji ve fotovoltaik sistemi ve radyatör montajı gibi çeşitli alanlarda İzmir’de faaliyet göstermektedir.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir