Kurumsal

Hakkımızda

FENISI MÜHENDİSLİK

Firmamız, 1998 yılında Fenısı Mühendislik Ltd. Şti. adında kurulmuştur. O tarihten günümüze kadar geçen sürede konut, okul, hastane, otel, yurt, fabrika gibi kurum ve kuruluşların ısıtma, soğutma, atık su, temiz su, buhar tesisatı gibi mekanik tesisat proje ve taahhütlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre ısıtma soğutma çözümleri üreten firmamız, 30 yıllık tecrübesi ile bu zamana kadar 6000’ in üzerinde hane ve işyeri ısıtmıştır. Isıtma-soğutma alanında hizmet verdiğimiz yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyoruz.

Bugün, İzmir’in en çok doğalgaz projesi tamamlayan lider firmalarından birisi olan Fenısı Mühendislik; 24000’in üzerinde mutlu müşterisi ile müşteri memnuniyeti konusunda İzmir’in en yetkin ve en köklü firmasıdır.

Vizyonumuz

İzmir’de ısıtma soğutma alanında sektöre yön veren lider firmalarından biri olarak; yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile İzmir’in iklimlendirme ve yenilenebilir enerji alanında en yetkin firması olmak.

Misyonumuz

İklimlendirme ve yenilenebilir enerji alanlarında tecrübeli ve enerjik kadrosuyla dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek İzmir’de bu yeniliklerin uygulanmasında öncü olmak.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir