Katı Yakıtlı Sistemler

katı yakıtlı sistemler izmir

Katı Yakıtlı Kazan-Kalorifer Sistemi

Katı yakıt sistemi temelinde bireysel ısıtma sistemlerine benzemektedir. Katı yakıt kazanı ile ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılamakta olan katı yakıtlı sistemler, bir yönüyle de merkezi ısıtma sistemlerini andırmaktadır. Konut içerisinde yer alan katı yakıt kazanları bireysel ısıtmayı amaçlamaktadır. Sıklıkla doğalgazın, kombinin bulunmadığı bölgelerde tercih edilmekte olan katı yakıt sistemleri kullanıcılar açısından oldukça uygun fiyatlara tekabül etmektedir.

Manuel, stokerli ve pelet yakıt kazanı olarak çeşitlerine ayrılmakta olan katı yakıt sistemleri içerisinde sirkülasyon pompası da içermektedir. Kontrolü oldukça kolay olan katı yakıt kazanları hem ekonomik olarak hem daire içerisinde yüksek konforu oluşturmak adına önerilmektedir.

Konforlu ve Daha Avantajlı

Teknolojinin gelişimi ile birlikte özellikle değişiklik yaşayan katı yakıt sistemler, güvenli yapıları ile yüksek bir verim elde etmektedir. Aynı zamanda çevre dostu olan katı yakıt sistemleri enerji tasarrufu sağlamaktadır. Çeşitli yakıt kullanımına uygun yapıda olan katı yakıt sistemleri, katı yakıt kapasitelerinin genişliği ile kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.

Katı yakıt sistemleri, tıpkı bireysel ısıtma sistemi içerisinde yer alan kombi rahatlığını kullanıcılarına sunmaktadır.

Çevre Dostu Isıtma Sistemine Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Sıcak su ihtiyacının sorunsuz karşılanması, ısı dengesinin rahatlıkla sağlanması gibi çeşitli durumlarda kullanışlı bir yapıya sahiptir. Katı yakıtlı sistemleri içerisinde son dönemlerde en sık tercih edilen pelet yakıt kazanları, kömür yerine pelet ana maddesinin kullanıldığı bir sistemi içermektedir. Pelet ana maddesi ekonomik olması ile her kullanıcının bütçesine uygundur. Bu sebeple oldukça fazla tercih edilen pelet yakıt kazan modelleri aynı zamanda çevreye en az zarar veren ısıtma sistemlerinden biridir.

Doğalgaz tesisatı, kombi montajı, kalorifer tesisatı, radyatör montajı, bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri, güneş ve solar enerji sistemleri, fotovoltaik sistemler, yerden ısıtma sistemleri ve kolon tesisatı gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan Fenısı Mühendislik, hizmetlerini ve fiyatlarını detaylı incelemek için iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir