Yerden Isıtma

yerden ısıtma sistemleri izmir

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden ısıtma sistemleri, daire içi zemininin altında yer alan boru tesisatlarının ısıyı içeride hapsetmesi ile çalışmaktadır. Zemin altı borulardan ısısını oluşturarak tüm odanın ısı dengesini koruyan yerden ısıtma sistemleri, gelişmiş teknolojik ekipmanların kullanımı ile yaygınlaşmaktadır. Temelinde bireysel ısıtma sistemlerine benzemekte olan yerden ısıtma sistemleri, kullanıcının seçimine göre tercih edilmektedir.

Yerden ısıtma sistemlerinin çalışma sistemi temelinde oldukça pratik bir düzen içermektedir. Her zemin altına uygulanabilen yerden ısıtma sistemleri, daire içerisinde herhangi bir radyatör, petek görüntüsüne sebebiyet vermediği için görsel olarakta kullanıcıyı cezbetmektedir. Daire içerisinde daha rahat bir mekan dizaynı sağlamakta olan yerden ısıtma sistemleri ile dilediğiniz şekilde mobilya düzeni yakalayabilirsiniz.

Yerden Isıtma ile Konforlu Isınma

Yerden ısıtma sistemleri aynı zamanda kullanım şekli olarakta daha az enerji harcayarak daire içerisinde oldukça yüksek bir konfor düzeyinin oluşmasını sağlamaktadır. İdeal bir ısı sisteminde çalışmakta olan yerden ısıtma sistemi bu sayede fazla enerji kullanımını en aza indirerek çevreye verilen zararı azaltmaktadır.

Fenısı Mühendislik, bireysel ve merkezi ısıtma sistemlerinin uygulanmasında kullanıcılarına uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yerden ısıtma sistemi bir diğer adıyla alttan ısıtma sistemi montaj ve kurulumunda aynı zamanda kombi montajı, doğalgaz tesisatı, iç tesisat, kolon tesisatı, fotovoltaik ve solar enerji sistemleri uygulamalarını gerçekleştiren Fenısı Mühendislik, İzmir’de çalışmalarını sürdürmektedir.

Ücretsiz Keşif Talebi Al

Ücretsiz keşif talebi almak için formu doldurarak gönderin, hemen sizi arayalım!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

İletişim

:+90 232 365 70 23

: info@fenisi.com.tr

: İmbatlı, Girne Blv No:221/B, 35575
Karşıyaka/İzmir